İnşaat ve Taahhüt, şirketimizin en önemli faaliyet alanlarından biridir. Şirketimiz inşaat alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile, anahtar teslim kurumsal yapılar, fabrikalar, sanayi merkezleri, iş sahaları ve yaşam alanları üretmektedir.

TECRÜBE

İnşaat sektöründe yıllardır süre gelen tecrübemiz ile kaliteli üretimi sağlıyoruz.

TEDARİK AĞI

Gelişmiş tedarik ağımız ile ihtiyacımız olan tüm hammaddeye kolayca ulaşabiliyoruz.

YÜKSEK KALİTE

İnşaa ettiğimiz tüm yapılarda en yüksek sağlamlık testlerini uyguluyoruz.

SORUMLULUK

Tüm ekibimiz ve iş ortaklarımız ile yaptığımız işin sorumluluğunu bilerek çalışıyoruz.

Başta fabrika ve sanayi yapıları olmak üzere iş merkezleri, toplu konut, alt yapı, okul, antrepo gibi bir çok projeyi başarıyla tamamlayan şirketimiz, İstanbul’un bir çok bölgesinde gelişmiş iş alanları oluşturmuştur. Yüksek inovasyon ve yenilikçi üretim anlayışı ile çalışan firmamız sanayi kültürünü değiştirecek modern ticari ve endüstriyel projelere imza atmaktadır.

İnovatif yapılar üretmenin yanı sıra, kullanılabilirlik anlamında da ciddi ön etütler yapan Etiman Grup A.Ş. inşaat sektörünün önemli aktörlerinden birisi haline gelmiştir. Ayrıca işinde uzman kadrosu, mühendisleri ve son teknolojiye sahip ekipmanları ile İstanbul’un önemli inşaat projelerine de öncülük etmektedir.

Etiman Grup İnşaat A.Ş. hızla gelişen ülkemizin altyapısının geliştirilmesinde inşaat sektörünün önemini çok iyi kavramakta ve bu gelişime paralel yapılar inşa etmektedir. Ülkemizim kalkınmasına artı değer sağlayabilmek için katma değeri yüksek, çevreye duyarlı ve geleceğin teknolojilerine uyum sağlayacak (Endüstri 4.0) yapılar üretmektedir.